Select Page

Reference

Srečanje / tekmovanje

Kraj

Leto

Naloga

Konkurenca

Mesto / Priznanje

Dijaki

Mentor

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Solarni brezpilotni aeroplan

Državno tekmovanje

Srebrno priznanje

Luka Artelj

Edvard Trdan

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Pametna torba

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Rok Domen Brunček in Mitja Potočar

Peter Krebelj

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

IoT v sodobnem svetu

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Nejc Zupančič in Jaka Vrhovec

Peter Krebelj

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Blender 3D virtualnost ali realnost

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Blaž Lenček

Peter Krebelj

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Krmiljenje koračnih motorjev

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Tomaž Žabnikar

Edvard Trdan in Igor Žagar

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Teslin transformator

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Robi Lapajna

Edvard Trdan in Igor Žagar

51. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2017

Izdelava avtomatske krmilnice za divjad

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Žiga Loboda

Edvard Trdan

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

3-osni CNC rezkar

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Adam Hrastnik

Nejc Koščak

Peter Krebelj

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

Nadzor letalskega prometa

Državno tekmovanje

Srebrno priznanje

Tomaž Baš

David Lah

Peter Krebelj

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

Agregat (generator) na kardanski pogon traktorja

Državno tekmovanje

Srebrno priznanje

Miha Meden

Edvard Trdan

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

3D animacija v okolju Blender

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Davor Jolić

Peter Krebelj

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

Avtomatizacija dvigala

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Žan Sedej

Edvard Trdan

49. srečanje mladih raziskovalcev

Murska Sobota

2015

Inteligentni multikopter

Državno tekmovanje

Bronasto priznanje

Luka Artelj

Matevž Mikuž

Edvard Trdan

7. forum mehatronike

Ljubljana

2015

3-osni CNC rezkar

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Adam Hrastnik

Nejc Koščak

Peter Krebelj

Kenguru

 

2014

Tekmovanje v znanju matematike

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Blaž Suhadolnik

Nina Krapež

Kenguru

 

2014

Tekmovanje v znanju matematike

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Žan Matic Pratnemer

Nina Krapež

Kenguru

 

2014

Tekmovanje v znanju matematike

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Andraž Žalec

Nina Krapež

Kenguru

 

2014

Tekmovanje v znanju matematike

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Jernej Pugelj

Nina Krapež

Kenguru

 

2014

Tekmovanje v znanju matematike

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Denis Morela

Nina Krapež

Poliglot 3

Ljubljana

2014

Tekmovanje v znanju angleščine

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Timotej Petančič

Špela Grum

Poliglot 3

Ljubljana

2014

Tekmovanje v znanju angleščine

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Dejan Mandič

Špela Grum

Poliglot 3

Ljubljana

2014

Tekmovanje v znanju angleščine

Državno tekmovanje

Srebrno priznanje

Matic Verbič

Špela Grum

Poliglot 3

Ljubljana

2014

Tekmovanje v znanju angleščine

Državno tekmovanje

Zlato priznanje

Modec Gal

Špela Grum

Slovensko zavarovalno združenje

Ljubljana

2014

Izdelava aplikacije

Državno tekmovanje

Finale

Matej Avbelj

Riad Fehrić

Jaka Žagar

Peter Krebelj

48. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2014

Nadzor sončne elektrarne

Državno tekmovanje

Bronasto

Matej Avbelj

Jaka Žagar

Peter Krebelj

48. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2014

PiSense – napredni termometer

Državno tekmovanje

Bronasto

Adam Hrastnik

Jure Sever

Peter Pogačar

Peter Krebelj

48. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2014

Eksperimentalni 3D tiskalnik

Državno tekmovanje

Bronasto

Žan Matic Pratnemer

Črt Ševerkar

Matic Mavri

Peter Krebelj

52. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Ljubljana

2014

Naloge iz srednješolske fizike

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Tine Koc

Mag. Valentin Peternel

52. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Ljubljana

2014

Naloge iz srednješolske fizike

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Žan Matic Pratnemer

Mag. Valentin Peternel

52. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Ljubljana

2014

Naloge iz srednješolske fizike

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Aleš Trkov

Mag. Valentin Peternel

22. srečanje elektro in računalniških šol

Kranj

2014

Tekmovanje v kategoriji računalnikar

Državno tekmovanje

1. mesto

Tomaž Baš

David Lah

Uroš Kolar

Peter Krebelj

21. srečanje elektro in računalniških šol

Nova Gorica

2013

Tekmovanje v kategoriji računalnikar

Državno tekmovanje

1. mesto

Žan Markelj

Matic Mavri

Peter Krebelj

47. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2013

Animiranje v Blenderju

državno tekmovanje

Bronasto

Žiga Strmšek

Peter Krebelj

46. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2012

Aplikacija za pomoč pri odvajanju od kajenja

državno tekmovanje

Bronasto

Tomaž Volk

Peter Krebelj

46. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2012

3D modeliranje v Blenderju

državno tekmovanje

Bronasto

Matic Rode

Peter Krebelj

45. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2011

Konstruiranje električnega vozila

državno tekmovanje

Bronasto

Jure Markič

Branko Vrečar

24. srečanje: Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana-Šentvid

2011

Konstruiranje električnega vozila

regijsko tekmovanje

1. mesto

Jure Markič

Branko Vrečar

24. srečanje: Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana-Šentvid

2011

Yaskawa Motoman HP5

regijsko tekmovanje

2. mesto

Blaž Kramarič

Branko Vrečar

Mednarodni natečaj

Odpadki niso smeti

Ljubljana

2010

Multimedijske predstavitve

Srednje šole

Kolektivna praktična nagrada (majice) in priznanja

24 dijakov

Mag. Valentin Peternel

44. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2010

Reklamni napis

državno tekmovanje

Bronasto

Nejc Končan

Branko Vrečar

44. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2010

Funkcijski generator

državno tekmovanje

Bronasto

Matic Ščetinc

Branko Vrečar

23. srečanje: Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana-Šentvid

2010

Reklamni napis

regijsko tekmovanje

2. mesto

Nejc Končan

Branko Vrečar

23. srečanje: Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana-Šentvid

2010

Funkcijski generator

regijsko tekmovanje

2. mesto

Matic Ščetinc

Branko Vrečar

Mednarodni natečaj Energija je naša bodočnost 2009

Bruselj

2009

Multimedijske predstavitve

Srednje šole iz 27 evropskih držav

Kolektivna praktična nagrada (iPod shuffle)

25 dijakov

Valentin Peternel

47. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2009

Naloge iz srednješolske fizike

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Alojzij Blatnik

Valentin Peternel

47. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2009

Naloge iz srednješolske fizike

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Aleksander Jakša

Valentin Peternel

43. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2009

Plazma zvočnik

državno tekmovanje

Bronasto

Nejc Končan

Branko Vrečar

43. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2009

Stikalni napajalnik

državno tekmovanje

Srebrno

Martin Dobravec

Branko Vrečar

43. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2009

Peč na lesne sekance

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasto

Andrej Bičanič

Marko Kokovica, Valentin Peternel

43. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2009

Zbirka starih učil za elektrotehniko

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasto

Žiga Zdešar, Aleš Černe

Valentin Peternel

43. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2009

Nihalo v magnetnem polju

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasto

Robert Založnik

Darko Sekirnik, Valentin Peternel

22. srečanje: Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana-Šentvid

2009

Plazma zvočnik

regijsko tekmovanje

1. mesto

Nejc Končan

Branko Vrečar

Eureka! 2008, Inovacije mladih

Ljubljana

2008

Peč na lesne sekance

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Zlata plaketa, najbolj podjetniški projekt, najbolj ekološka inovacija

Andrej Bičanič

Marko Kokovica, Valentin Peternel

Eureka! 2008, Inovacije mladih

Ljubljana

2008

Naprava za testiranje smuči

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasta plaketa

Franci Oblak

Valentin Peternel

42. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2008

BT Daljinc-krmiljenje porabnikov el. energije

državno tekmovanje

Zlato

Janez Troha

Branko Vrečar

Mednarodni natečaj Energija je naša bodočnost

Bruselj

2008

Biomasa – cenejše ogrevanje

Srednje šole iz 27 evropskih držav

1. mesto

Andrej Bičanič, Matevž Bregar

Valentin Peternel, Mirja Mrovlje-Pečnik, Polona Petrovčič

46. fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2008

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Matevž Jeras

Valentin Peternel

46. fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2008

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Luka Cimerman

Valentin Peternel

46. fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2008

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Aleš Černe

Valentin Peternel

46. fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2008

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasto

Aleksander Jakša

Valentin Peternel

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

Avtomatski kotel za kuhanje žganja

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasa plaketa

Gregor Grčar

Edvard Trdan

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

Pridobivanje električne in toplotne energije s pomočjo sončne energije

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasa plaketa

Žaljko Babić

Edvard Trdan

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

Avtomatski stroj za obiranje hmelja

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasa plaketa

Gregor Grčar

Edvard Trdan

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

Avtomatsko spreminjenje velikosti stanovanskih ali drugih prostorov

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Žiga Zdešer, Sebastjan Jarc

Edvard Trdan

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

vizualizacija prostorov in objektov

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Tomaž Oblak

Edvard Trdan

Eureka! 2008 Ideje mladih

Ljubljana

2008

Avtomatsko obrezovanje naravnega in okrasnega drevja ter žive meje

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Tadej Špruk, Aleš Vozelj

Edvard Trdan

42. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2008

Biometrična ključavnica

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Srebrno

Tomaž Starec

Branko Vrečar, Valentin Peternel

42. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2008

Dvokanalni videonadzorni sistem

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasto

Michael Črnkovič

Darko Sekirnik, Valentin Peternel

42. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Murska Sobota

2008

Naprava za testiranje smuči

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Bronasto

Franci Oblak

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Inovacije mladih

 

Ljubljana

2007

Model za ponazoritev kontrole pristopa

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Rok Krašovec

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Inovacije mladih

 

Ljubljana

2007

Namakalni sistem

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Miha Nartnik, Franci Oblak

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Inovacije mladih

 

Ljubljana

2007

Polnjenje mobitela s pomočjo miške

Gimnazije in srednje tehniške šole

Plaketa za najbolj ”odštekano” idejo

Luka Rus

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Opozorilni alarm

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Grega Gaberšek

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Samodejna zatemnitev avtomobilskega stekla

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Rok Hribernik

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Privlačevalec prahu

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Nino Jakimoski

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Strešno okno

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Andraž Šifrer

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Opeka z odprtino

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Andrej Bičanić

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

 

Ljubljana

2007

Vidim – vidiš

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Neven Đolo

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Očala z brisalci

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Janez Hribar

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Avtomatsko brisanje table

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Matevž Jeras

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Motoristična čelada z brisalcem

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Matic Kavčič

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Sušilnica za mokre bale

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Klemen Košir

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Stroj za pobiranje in sajenje krompirja

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Peter Turk

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Vrtalni stroj s koračnim motorjem

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Jernej Virant

Valentin Peternel

Eureka! 2007 Inovacije mladih

Ljubljana

2007

Samokolnica z zavoro

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Sašo Cigale, Urban Turšič

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Inovacije mladih

Ljubljana

2007

Pridobivanje čiste kapnice za pitje

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Rok Balažič, Aleksander Marolt

Edvard Trdan, Branko Batagelj

Eureka! 2007 Inovacije mladih

Ljubljana

2007

Avtomatizirani luknjač papirja

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Aleksander Jakša

Edvard Trdan, Branko Batagelj

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Ultrazvočni merilnik kurilnega olja v rezervarju

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Nejc Sabolek

Zdravko Žalar, Edvard Trdan, Damjan Žemva

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Uporaba unipolarnega koračnega motorja za poljenje akumolatorja s pomočjo meteorne vode ali vetra

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Grega Miljuš

Edvard Trdan, Damjan Žemva

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Inteligentna OLED govoreča knjiga

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Aleš Kosi

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Inovacije mladih

Ljubljana

2007

Odpiranje in zapiranje garažnih vrat s pomočjo krmilnika Easy

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Damjan Kotar

Edvard Trdan, Branko Batagelj

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Ogrevanje in šiščenje cestnih varovalnih zrcal

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Aleksander Marolt

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Fotovololtaične sončne celice v mehanski izvedbi strešne kritine

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Gašper Vrhovec

Edvard Trdan, Damjan Žemva

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Avtomatika za postavljanje stanovanja

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

ŽeljkoBabič

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Avtomatsko čiščenje wc školjke

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Blaž Prša, Aleš Vozelj

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Avtomatski škropilnik vinograda

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Vid Zaman

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Projekt v mobilnem telefonu

Gimnazije in srednje tehniške šole

1. mesto Zlata plaketa

Tomaž Starc, Istok lenarčič

Edvard Trdan

Eureka! 2007 Ideje mladih

Ljubljana

2007

Omara z vrtečimi se policami

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Aleš Vozelj

Valentin Peternel

Mednarodni natečaj Energija je naša bodočnost

Bruselj

2007

Zgodba o humani akciji dijakov in učiteljev je obkrožila svet

Srednje šole iz 27 evropskih držav

Finalist

Grega Švigelj

Valentin Peternel, Mirja Mrovlje-Pečnik

Videomanija 2007 Festival mladinskega filma

Ljubljana

2007

13. hiša na levi z desne

Srednje in osnovne šole

3. mesto

Peter Klemen

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Orožje na prstni odtis

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Miha Groznik

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatska kosilnica

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Luka Ožbolt

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Mobilna upravljanje deljinsko vodenega avtomobila na večje razdalje

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Boštjan Božič

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatska programljiva varovalka

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Uroš Trdan, Nejc Končan, Aljaž Opeka

Edvard Trdan, Janez Jazbar

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Virtualni laboratorij

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Istok Lenarčič, Tomaž Starec

Edvard Trdan, Tomislav Canjuga

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Parkomat, semafor za pomoč pri parkiranju

Gimnazije in srednje tehniške šole

1. mesto Zlata plaketa

Sebastjan Dobnik, Nejc Končan; Aljaž Ludvik

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Zaslon 21. stoletja

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Nejc Končan. Uroš Trdan

Edvard Trdan, Ivan Gerželj

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Prenosni avtomatski dežnik

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Lan Perne, Uroš Trdan

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Vohun 21. stol (Skrivnostni agent)

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Nejc končan, Aljaž Ljudvik

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Učni model regulacije pretoka, nivoja in mešanja tekočine

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Nejc Sabolek, Uroš Trdan

Edvard Trdan, Igor Žagar, Janez Jazbar

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Senzor za merilnik pospeška

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Nejc Končan, Bruno Pregelj, Uroš Trdan

Edvard Trdan, Damjan Žemva

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Intelegentni mobilni roboti za prenos predmetov v določenih poteh

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Istok Lenarčič, Tomaž Starec

Edvard Trdan, Tomislav Canjuga

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Učna maketa za prikaz regulacije temperature in vlažnosti zraka

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Nejc Sabolek, Uroš Trdan

Edvard Trdan, Igor Žagar, Janez Jazbar

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Avtomatska zatemnitev sončnih kolektorjev za pridobivanje tople vode

Gimnazije in srednje tehniške šole

2. mesto Srebrna plaketa

Aleksander Marolt, Rok Balažic

Edvard Trdan, Branko Batagelj

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Aplavzmeter

Gimnazije in srednje tehniške šole

1. mesto Zlata plaketa

Nejc Sabolek

Zdravko Žalar, Edvard Trdan, Damjan Žemva

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Pozicioniranje sončnih celic

Gimnazije in srednje tehniške šole

1. mesto Zlata plaketa

Aleksander Marolt, Rok Balažic

Edvard Trdan, Branko Batagelj

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Rastlinjak z nastavljivo temperaturo, vlago in osvetlitvijo

Gimnazije in srednje tehniške šole

3. mesto Bronasta plaketa

Domen Zajc, Uroš Trdan

Edvard Trdan

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Govoreča knjiga

Gimnazije in srednje tehniške šole

1. mesto Zlata plaketa

Aleš Kosi

Edvard Trdan

44. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2006

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

bronasto

Klemen Urankar

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Elektronski sklopi za ožičena programirana krmilja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Simon Podrzavnik, Matej Gorše

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Model enosmernega motorja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Sašo Ilar, Jure Šuštar

Valentin Peternel, Mitja Čebulj

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Alkotester

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Klemen Kulovec, Tomaž Jančič

Valentin Peternel, Damjan Žemva

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Širjenje zvoka v vakuumu: da ali ne ?

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Luka Zorko

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Elektronska ura

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Aleš Hribar, Miran Pišek

Valentin Peternel, Matjaž Lindič

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Model Franklinovega motorja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Damir Arifović, David Osolin, Mitja Pirc

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Mehanizem za obračanje sončnih celic

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Matjaž Ovnik

Valentin Peternel, Mitja Čebulj

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Merjenje vpadnega kota sončnih žarkov

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Matej Gorše

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Avtoakustika in multimedia v osebnem avtomobilu

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Urban Upelj

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Električna instalacija v stanovanjskem poslopju

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Jože Korelc

Valentin Peternel, Jože Korelc, st.

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Klima naprava

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Boris Kapitan

Valentin Peternel, Goran Kapitan

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Električni pastir

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Blaž Nakrst, Dražen Stojinović

Valentin Peternel, Vinko Nakrst

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Model drugega Franklinovega motorja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Aljoša Rupnik, Peter Klemen

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Alarmni sistem v stanovanjskem poslopju

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Mitja Ločniškar

Valentin Peternel, Tone Ločniškar

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Polnilnik avtomobilskega akumulatorja s sončnimi celicami

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Blaž Golob, Marko Kržišnik

Valentin Peternel, Damjan Žemva

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Voltmeter

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

David Novak

Valentin Peternel, Damjan Žemva

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Model za demonstracijo Brownovega gibanja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Matej Trček

Valentin Peternel

40. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2006

Stopnišče

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Samir Rizvić

Valentin Peternel, Salih Rizvić

InPod 2006 Inovativnost in podjetnost mladih

Ljubljana

2006

Izgradnja sistemov na alternativno energijo

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Tomaž Jančič

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Mehanizem za obračanje sončnih celic

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Matjaž Ovnik

Valentin Peternel, Mitja Čebulj

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Alkotester

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Klemen Kulovec, Tomaž Jančič

Valentin Peternel, Damjan Žemva

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Digitalni voltmeter

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

David Novak

Valentin Peternel, Damjan Žemva

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Električni pastir

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Blaž Nakrst, Dražen Stojinović

Valentin Peternel, Vinko Nakrst

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Polnilec akumulatorjev s pomočjo sončnih celic

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Blaž Golob, Marko Kržišnik

Valentin Peternel, Damjan Žemva

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Klima naprava

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Boris Kapitan

Valentin Peternel, Goran Kapitan

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Model električne instalacije

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Jože Korelc

Valentin Peternel, Jože Korelc, st.

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Logični elementi

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Simon Podrzavnik, Matej Gorše

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Inovacije mladih

Ljubljana

2006

Demonstracijska naprava

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Matej Trček

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatski omejevalnik hitrosti

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Zvone Koler

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Budilka za lene

Gimnazije in srednje tehniške šole

Plaketa za najbolj odštekano idejo

Jernej Jankovič

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Nori voziček

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Rok Klučar

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Ogrevalni lestenec

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Jože Korelc

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatsko zaviranje avtomobila

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Uroš Slana

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatični pomik žaluzij

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Žiga Muller

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Televizija na zvočno upravljanje

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Edis Čalaković

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Domača hiša – samostojna elektrarna

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Tomaž Jančič

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Električni pomik hišnih oken

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Aljaž Opeka

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Eco WC

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Boris Kapitan

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Varovanje pridelkov

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Jakob Lavrič

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Prenašanje nakupovalnih vozičkov

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Dejan Skrinjar

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Magnetni strop

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Matevž Nose

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Upogljiva oporna palica za fižol

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Peter Smrekar

Valentin Peternel

Eureka! 2006 Ideje mladih

Ljubljana

2006

Avtomatsko okno

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Stojan Abram

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Inovacija prinaša koristno novost

Ljubljana

2005

Dodelava vozila za avtovleko

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Urban Upelj

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Organsko ogrevanje

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Tomaž Jančič

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Avtomobilski ključ z alkotestom

Gimnazije in srednje tehniške šole

Zlata plaketa

Sašo Ilar

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Alu platišče

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Milan Zajc

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Predogrevanje vode

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Jure Šuštar

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Digitalna očala

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Blaž Golob

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Sončna svetloba v kleteh

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Klemen Kulovec

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Avtomatsko električno vozilo

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Sebastjan Čebular

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Ogrevanje čevljev s pomočjo solarnih celic

Gimnazije in srednje tehniške šole

Srebrna plaketa

Matjaž Ovnik

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Osvetlitev temnih predelov ulice

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Andrej Benčina

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Avto prihodnosti

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Marko Kržišnik

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Naprava za odvajanje cigaretnega dima

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Jože Korelc

Valentin Peternel

EUREKA! 2005 Poletite z idejo

Ljubljana

2005

Zimske pnevmatike z gosenicami

Gimnazije in srednje tehniške šole

Bronasta plaketa

Žiga Muller

Valentin Peternel

43. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2005

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

bronasto

Jasmin Barakovič

Valentin Peternel

43. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Kamnik

2005

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

bronasto

Simon Erjavec

Valentin Peternel

14. državno srečanje mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja

Nova Gorica

2005

Izračun obremenitve in analiza sil paličaste konstrukcije

Teh. gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

3.mesto

Primož Čepon

Peter Žitko

Andrej Žerovnik

Valentin Peternel

Dr.Miklavž Čepon

14. državno srečanje mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja

Nova Gorica

2005

Toplotni izmenjevalec

Teh. gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

3.mesto

Domen Menard

Marcel Grgič

Matej Vidmar

Valentin Peternel

Berto Menard

14. državno srečanje mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja

Nova Gorica

2005

Predelava tovornega vozila za prevoz osebnih vozil

Teh. gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

1.mesto

Urban Upelj

Jakob Suhadolnik

Primož Šraj

Valentin Peternel

Branko Upelj

39. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Ljubljana

2005

Izračun obremenitve in analiza sil paličaste konstrukcije

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Primož Čepon

Peter Žitko

Andrej Žerovnik

Valentin Peternel

Dr.Miklavž Čepon

39. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Ljubljana

2005

Krmiljenje garažnih vrat

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Miha Karlovšek

Martin Kranjec

Aleš Godec

Valentin Peternel

39. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Ljubljana

2005

Ogrevanje individualnega stanovanjskega poslopja

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Sandi Majhen

Matic Pramenko

Nevres Čamdžič

Valentin Peternel

Janez Majhen

39. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Ljubljana

2005

Sila med magneti

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

zlato

Mihael Markovič

Alen Muhič

Jasmin Barakovič

Valentin Peternel

39. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Ljubljana

2005

Merilnik vlažnosti

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

zlato

Matej Banovec

Miha Ilenič

Vladimir Simonović

Valentin Peternel

Okoljske nagrade 2004

Ljubljana

2004

Detektor ogljikovega monoksida

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

Šolskaokoljskanagrada 2004

Mihael Markovič

Alen Muhič

Miha Golobič

Valentin Peternel

Damjan Žemva

38. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2004

Detektor za plin butan

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Matej Banovec
Miha Ilenič
Jasmin Barakovič

Valentin Peternel

Damjan Žemva

38. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2004

Detektor ogljikovega monoksida

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Mihael Markovič

Alen Muhič

Miha Golobič

Valentin Peternel

Damjan Žemva

38. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2004

Geiger Mullerjev detektor

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Peter Žitko

Andrej Žerovnik

Marko Bartelj

Valentin Peternel

Igor Žagar

38. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2004

Usmerjanje sončne peči

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Peter Jeraj

Rok Galin

Jure Osolnik

Valentin Peternel

38. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

Maribor

2004

Križišče

Gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Miha Mramor

Rožle Palčar

Boris Čižman

Valentin Peternel

Anton Čižman

42. Fizikalno tekmovanje srednješolcev Slovenije

Litija

2004

 

Gimnazije in srednje tehniške šole

bronasto

Matej Banovec

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Nova Gorica

2004

Sestavlj. in umerjanje krožnega impulznega časovnika

poklicne elektro šole Slovenije

3

Ekipa SŠTS Šiška elektronika
(Miha Mramor,
Rožle Palčar)

Igor Žagar

Projektno učno delo

Portorož

2003

Mini mobilni robot

meddržavna

1

 

Edvard Trdan

Tekmovanje  iz znanja fizike

Ljubljana

2003

 

regionalno tekmovanje

1

Mario Markotič

Valentin Peternel

Ustvarjam – torej sem

Nova Gorica

2003

Sončna peč

srednje tehniške in poklicne šole Slovenije

1

Marko Žnidaršič, Andrej Levstek,
Dejan Avbelj

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Maribor

2003

Koliko polov izbrati?

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

zlato

Simon Povhe,
Andrej Menart,
Miha Sterle

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Maribor

2003

Mini inteligentna robotika

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

2

 

Edvard Trdan

Zaupajmo v lastno ustvarjalnost

Ljubljana

2003

Mini inteligentna robotika

regionalno tekmovanje

2

 

Edvard Trdan

Državno tekmovanje

Murska Sobota

2003

Vezava trifazne merilne garniture

poklicne elektro šole Slovenije

3

Ekipa SŠTS Šiška energetika(Darko Perko, Milan Trontelj)

Martin Orehek, Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Gibanje znanost mladini

Maribor

2003

Merilnik gostote svetlobnega toka

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Marjan Petek,
Boštjan Hribovšek, Dejan Stanišič

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Maribor

2003

Sončna peč

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Marko Žnidaršič, Andrej Levstek,
Dejan Avbelj

Valentin Peternel

Tekmovanje iz  znanja fizike

Ljubljana

2002

 

regionalno tekmovanje

1

Mirko Vidic

Valentin Peternel

Ustvarjam – torej sem

Nova Gorica

2002

Elektrostatični motor

srednje tehniške in poklicne šole Slovenije

1

Bojan Petrič,
Jani Hočevar,
Danijel Remec

Valentin Peternel

Ustvarjam – torej sem

Nova Gorica

2002

Zvok

srednje tehniške in poklicne šole Slovenije

2

Dejan Žurbi,
Marjan Zupanc,
Tomaž Marn

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Maribor

2002

Elektrostatični motor

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Bojan Petrič,
Jani Hočevar,
Danijel Remec

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Maribor

2002

Previjanje statorskega navitja trifaznega AM

poklicne elektro šole Slovenije

3

Ekipa SŠTS Šiška energetika
(Peter Glavan, Boštjan Hribovšek)

Martin Orehek, Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Državno tekmovanje

Maribor

2002

Merilnik in regulator tempereture

poklicne elektro šole Slovenije

3

Ekipa SŠTS Šiška elektronika (Andrej Lunka, Marjan Petek)

Damjan Žemva, Edvard Trdan

Srečanje poklicnih elektro šol

Rovinj

2002

Izdelava vezja električne instalacije

meddržavna

3

Ekipa SŠTS Šiška (Peter Glavan, Boštjan Hribovšek)

Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Gibanje znanost mladini

Maribor

2002

Bungee jumping

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Simon Korošec, Gregor Šuštar,
Andrej Razdrih

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Maribor

2002

Zaznavanje zvoka pri človeku

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Dejan Žurbi,
Marjan Zupanc, Tomaž Marn

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Novo Mesto

2001

Regulator vrtljajev enofaznega motorja

poklicne elektro šole Slovenije

1

Ekipa SŠTS Šiška (Simon Povhe,
Andrej Menart)

Martin Orehek, Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Tekmovanje iz  znanja fizike

Ljubljana

2001

 

regionalno tekmovanje

1

Marko Debeljak

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2001

Vpliv magnetnega polja na kaljenje rastlin

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Uroš Bostič,
Sašo Palčič,
Andrej Cetin

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2001

Leidenfrostov efekt

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

srebrno

Uroš Merčun,
Mitja Žibert,
Andrej Drole

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Novo Mesto

2001

Stikalni napajalnik

poklicne elektro šole Slovenije

3

Ekipa SŠTS Šiška elektronika
(Klemen Škufca, Uroš Zupančič)

Damjan Žemva, Edvard Trdan

Srečanje poklicnih elektro šol

Rovinj

2001

Izdelava vezja električne instalacije

meddržavna

3

Ekipa SŠTS Šiška (Simon Povhe,
Andrej Menart)

Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Ustvarjam – torej sem

Nova Gorica

2001

Vpliv magnetnega polja na kaljenje rastlin

srednje tehniške in poklicne šole Slovenije

3

Uroš Bostič,
Sašo Palčič,
Andrej Cetin

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2001

Človeška moč

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Damjan Pogorelec, Klemen Janežič,
Jure Grum

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2001

Zakaj potočki ne tečejo naravnost

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

bronasto

Miha Plantarič, Franci Laknar, Ivan Bezeljak, Blaž Klander

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Krško

2000

Diferenčni merilnik tlaka

poklicne elektro šole Slovenije

1

Mirko Vidic (elektrikar elektronik)

Damjan Žemva, Edvard Trdan

Državno tekmovanje

Novo Mesto

2000

Regulator vrtljajev enofaznega motorja

poklicne elektro šole Slovenije

2

Simon Povhe (elektrikar energetik)

Martin Orehek, Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2000

Vpliv propelerja na gibanje letala

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

2

Pavel Bavdek,
Gregor Zupančič, Miran Jug

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2000

Hoja po žerjavici

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

2

Matej Janežič,
Janez Bohinc,
Dušan Bulič

Valentin Peternel

Ustvarjam – torej sem

Nova Gorica

2000

Toplotna prevodnost

srednje tehniške in poklicne šole Slovenije

2

Matej Janežič,
Janez Bohinc,
Dušan Bulič

Valentin Peternel

Državno tekmovanje

Novo Mesto

2000

Regulator vrtljajev enofaznega motorja

poklicne elektro šole Slovenije

3

Andrej Menart (elektrikar energetik)

Martin Orehek, Žarko Petrevčič, Viko Šturm

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2000

Let bumeranga

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

3

Anes Durgutovič, Dragan Simeun, Janez Jeraj

Valentin Peternel

Gibanje znanost mladini

Murska Sobota

2000

Merjenje časa

gimnazije, srednje tehniške in poklicne šole

3

Aleš Pečjak

Valentin Peternel